Lotorpsmetoden andningsmassage

Start

Andningsterapi

LotorpClinic

Förbättrad andningsteknik

Sök LotorpClinic

Sök terapeut

Sök terapeut resultat

Bok om Lotorpsmetoden

Utbildning

Patientberättelser

Forskning

Donationer

Kontakt

Media

Länkar

Sitemap

Info in English

Sökresultat

Följande terapeuter hittades i det område du valt.
Grönmarkering innebär att terapeuten är auktoriserad.


Ann-Marie Hanssen
Ann-Marie Hanssen Kiropraktik
Almelien 23
1358 Jar
Mobil: +47 41330410
E-mail: kiropraktor.amh@gmail.com

Nils Bergqvist
Rua Cardeal Arcoverde 1745, conj. 88
CEP Pinheiros
Telefon: 0055-11-30624586
E-mail: info@cursosmassagem.com.br
Hemsida: www.cursosmassagem.com.br

Janne Lundkvist
Jeva kroppsterapier
Björksgatan 10
63221 Eskilstuna
Mobil: 0707-400413
E-mail: janne@jeva.nu
Hemsida: www.jeva.nu

Conny Swenson
Bergqvist Massage & Friskvård
Bangårdsgatan 6A
58277 Linköping
Telefon: 013-137506
Mobil: 070-8148553
E-mail: conny.swenson@bergqvistmassage.se
Hemsida: www.bergqvistmassage.se

Eva Granberg
MT-praktiken
Narvavägen 41
72468 Västerås
Telefon: 021142700
Mobil: 0702339848
E-mail: info@mt-praktiken.se
Hemsida: www.mt-praktiken.se

Terese G Mauritsson
Te.Ma.Friskvård
Jönköpingsvägen 107A
33134 Värnamo
Mobil: 070-7287039
E-mail: tesan2439@gmail.com
Hemsida: www.temafriskvard.se

Petra Gannholm
Caissa Lifestyle
Kaserngatan 35
58228 Linköping
Mobil: 0733-607720
E-mail: info@caiissa.se

Jessica Wiström
100% Hälsoeffekt
Engelbrektsgatan 31
58221 Linköping
Mobil: 0709-508533
E-mail: jessica@halsoeffekt.se
Hemsida: www.halsoeffekt.se

Ann-Sofie Wennerbo
Kaktusblomman massage & friskvård i Motala
besöks adress Båtsmansgatan 17
59132 Motala
Telefon: 0141210158
Mobil: 0702103226
E-mail: fia@kaktusblomman.se
Hemsida: www.kaktusblomman.se

Mats Granberg
Massagehälsan i Borås
Vinkelgatan 35 B
504 65 Borås
Mobil: 0762117069
E-mail: mats@massagehalsan.net
Hemsida: www.massagehalsan.net

Janne Karlsson
Lotorps Massage & Friskvård
Kalkugnsvägen 10
61230 Finspång
Telefon: 012229465
Mobil: 0703538533
E-mail: janne@lotorpsmassage.se
Hemsida: www.lotorpsmassage.se

Lena Öhrlund
Curoma Massage & Friskvård
Södra Järnvägsgatan 55
93132 Skellefteå
Mobil: 076-1088501
E-mail: lena@curoma.nu
Hemsida: www.curoma.nu

Malin Gustavsson
Malin Massage
Bäck 1
56791 Vaggeryd
Mobil: 070-6880266
E-mail: g_malin83@hotmail.com
Hemsida: www.timecenter.com/malinmassage.se

Maria Andersson
Arvika Muskelverkstad
Storgatan 35
67131 Arvika
Telefon: 0570-15600
Mobil: 070-5784200
E-mail: arvikamuskelverkstad@telia.com

Britt Eriksson
Studio Karisma
Rörbyvägen 18
74022 Bälinge
Telefon: 018355326
Mobil: 0735154676
E-mail: studiokarisma@telia.com

Mathilda Igemar
Din Tid Hos Mathilda
Vasavägen 49
58233 Linköping
Mobil: 0730-968400
E-mail: mi@dintidhosmathilda.se
Hemsida: www.dintidhosmathilda.se

Roland Angervik
Angerviks Kroppsterapi
Kärralundsgatan 24
41656 Göteborg
Telefon: 031-198119
Mobil: 0702-319734
E-mail: roland@angervikskroppsterapi.se
Hemsida: www.angervikskroppsterapi.se

Malin Medborg
Medborg Massage & Friskvård
Bockarpsvägen 22
59551 Mjölby
Telefon: 0142-363135
Mobil: 070-2311369
E-mail: malin_m3@hotmail.com

Annica Larsson
Hälsans Tecken
Floragatan 7
64133 Katrineholm
Mobil: 0703-325535
E-mail: annica@halsanstecken.se
Hemsida: www.halsanstecken.se

Sune Stensson
Friskvårdsteamet i Fbg
Evert Taubes väg 10
Telefon: 0346-12609
E-mail: Friskvardsteamet@yahoo.se

Eva Sandberg
Funktionell Friskvård Sverige AB
Bangårdsgatan 6A
58277 Linköping
Mobil: 0703498428
E-mail: info@funktionellfriskvård.se
Hemsida: www.funktionellfriskvard.se

Britt-Marie Karlsson
diversemassage BM Karlsson
Aprilgatan 4
12633 Hägersten
Telefon: 086458003
E-mail: strumpebandet@gmail.com
Hemsida: www.diversemassage.se

Marie Sturesson
Massagekliniken
Ängemarken 8C
413 20 Göteborg
Telefon: 0317116655
Mobil: 0707143415
E-mail: marie@massagekliniken.nu
Hemsida: www.massagekliniken.nu

Ulla Ekborg
TaDigTid! Friskvård & Massage
Wadmansgatan 9
412 53 Göteborg
Mobil: 0704124723
E-mail: info@tadigtid.com
Hemsida: www.tadigtid.com

Jeanette Åkesson
Jeanettes Massage & Friskvård
Lisagatan 32
78231 Malung
Telefon: 0280-10129
Mobil: 070-6280270
E-mail: jeanette_akesson@hotmail.com

Anita Svensson
Anitas Massage & Hälsa
Falkenbergsvägen 1
31160 Ullared
Mobil: 070-2527393
E-mail: anitasmassage@telia.com
Hemsida: www.anitasmassage.se

Linda Dyverfeldt
Hälsovirveln
Brunskogsbacken 102
123 71 Farsta
Mobil: 0707600484
E-mail: linda.dyverfeldt@halsovirveln.se
Hemsida: www.halsovirveln.se

Klas Johansson
Nelinsgatan 12
60355 Norrköping
Mobil: 0703315345
E-mail: info@kjforetagsmassage.se
Hemsida: www.kjforetagsmassage.se

Eva Ericson
Evas Hälsohus
Västrakulla 235
38292 Nybro
Telefon: 0480-52001
Mobil: 0734-222820
E-mail: kom_till@evashalsohus.se
Hemsida: www.evashalsohus.se

Anna-Lena Fernström
Företagshotellet Frövi
71831 Frövi
Mobil: 073-5544501
E-mail: anna-lena.fernstrom@telia.com

Angelika Eriksson Nyberg
Hälsocompaniet
Ågatan 39
58222 Linköping
Telefon: 013-100590
E-mail: auri.massage@hotmail.com
Hemsida: www.halsocompaniet.se

Anette Kroon
Kroonologisk massage
Fiskaregatan 15 (Söderkliniken)
302 90 Halmstad
Mobil: 0709817115
E-mail: kroon.anette@gmail.com
Hemsida: www.kroonologiskmassage.se

Marie Gideonsson
Bergqvist Massage & Friskvård
Bangårdsgatan 6A
58277 Linköping
Telefon: 013-137506
Mobil: 0707-495161
E-mail: marie.gideonsson@bergqvistmassage.se
Hemsida: www.bergqvistmassage.se

Martin Forstner
Synskadade Massörer AB
Odengatan 31C
11351 Stockholm
Telefon: 08-4108177
Mobil: 0771-152020
E-mail: info@synmass.se
Hemsida: www.synmass.se

Agnetha Jepsen
Hela Dej
Eskilsgatan 2B
Strängnäs
Mobil: 0705896522
E-mail: kund@heladej.com
Hemsida: www.heladej.com

Anita Granström
Energikällan
Älvbrovägen 155
97594 Luleå
Mobil: 070-4948355
E-mail: anita@energikallan-lulea.se
Hemsida: www.energikallan-lulea.se

Lena Karlsson
Lotorps Massage & Friskvård
Kalkugnsvägen 10
61230 Finspång
Telefon: 0122-29465
Mobil: 073-0448235
E-mail: lena@lotorpsmassage.se
Hemsida: www.lotorpsmassage.se

Denise Ekeberg
Balans & Helhet AB
Dalavägen 23
68130 Kristinehamn
Mobil: 070-5596881
E-mail: denise.ekeberg@gmail.com
Hemsida: www.balans-helhet.se

Greta Blomgren
Lorebergsgatan 19
61013 Lotorp
Mobil: 070-3460558
E-mail: annagreta.blomgren@gmail.com

Caroline Andersérs
Tunagatan 21
78434 Borlänge
Mobil: 076-8054648
E-mail: caroline@smartkliniken.com

Sofie Sjörs
Parallellvägen 20
79340 Insjön
Mobil: 076-7960076
E-mail: Sofie_Soet@hotmail.com

Sandra Rindebratt
Munkhagsgatan 128G
58725 Linköping
Mobil: 070-6466765
E-mail: sandra.rindebratt@gmail.com

Jenny Timmerman
Hälsans Ego
Södra Vägen 23
41135 Göteborg
Mobil: 0739-984734
E-mail: Jenny@halsansego.se
Hemsida: www.halsansego.se

Anders Bergström
abata friskvård
Munkhagsgatan 116
58953 Linköping
Telefon: 013-151123
Mobil: 070-5552777
E-mail: anders@abata.se
Hemsida: www.abata.se

Pernilla Cato
PC massage och hälsa
Östra storgatan 46
55321 Jönköping
Mobil: 0739-831170
E-mail: info@pcmassage.se
Hemsida: www.pcmassage.se

Maria Persson
Aktiv Hälsa
Knätte, Köpmanstorp 108
52391 Ulricehamn
Mobil: 0709-609957
E-mail: aktiv-halsa@live.se
Hemsida: www.aktiv-halsa.com

Linnéa Cederquist
Muskelkliniken Nyköping
Koboltvägen 47
61167 Nyköping
Mobil: 073-6956959
E-mail: info@muskelkliniken.com
Hemsida: www.muskelkliniken.com

Gunilla Wahlström
Nillas Kropp & Kultur
Styrbordsvägen 52
61335 Oxelösund
Mobil: 0736240469
E-mail: gunilla.wahlstrom54@gmail.com
Hemsida: www.nillaskroppochkultur.se

Bengt-Arne Eriksson
B-A´s Massage och Friskvård
Garvaregatan 13
60221 Norrköping
Telefon: 011-164754
Mobil: 070-5420674
E-mail: bengtarne60@live.se

Anette Malmqvist
Plankgatan 5
60219 Norrköping
E-mail: anette.malmqvist@outlook.com

Maria Backelöv Karlsson
Vaktelvägen 2
70348 Örebro
Mobil: 0733-190943
E-mail: orebromassagemaria1@gmail.com

Madelaine Bille
MBille CapAbility
Grenvägen 3
13668 Vendelsö
Mobil: 0704-093499
E-mail: massage@mbille.se
Hemsida: www.mbille.se

Suzanne Moquist
Suzannes Rehab & Massage
Gamla Landsvägen 4
196 30 Kungsängen
Telefon: 08-6427160
Mobil: 0702888922
E-mail: suzanne.moquist@telia.com
Hemsida: www.suzannesmassage.com

Susanne Vauhkonen
SV Massage & Friskvård
Snickarkvarn Kavlås
52293 Tidaholm
Mobil: 070-2030233
E-mail: 050242480.susanne@telia.com

Annika Nyborg
Nyborg Kropp i Fokus
Kvinnebyvägen 242
58933 Linköping
Telefon: 076-1713010
Mobil: 076-1713010
E-mail: annika.nyborg@gmail.com
Hemsida: http://kroppifokus.se

Maria Malm
Malms Friskvård
Kamrergatan 19
21156 Malmö
Mobil: 0709-299312
E-mail: malmsfriskvard@gmail.com

Jouni Frid
Frids Rehab och Massageterapi
Fredriksberg 4
74633 Bålsta
Mobil: 073-7400460
E-mail: jouni.frid@bktv.nu

Carina Plomén
Plomén friskvårdsmassage
Karl Knutsonsgatan 5
61430 Söderköping
Mobil: 0705-163738
E-mail: carinaplomen@gmail.com
Hemsida: www.plomen.com

Lotti Strömberg
Lugnets Massage Värmland
Karlagatan 26
65223 Karlstad
Mobil: 0702-939361
E-mail: lugnetsmassage@gmail.com
Hemsida: www.lugnetsmassage.se

Birgitta Sjöberg
Hälsans Händer
Bratten 158
92193 Lycksele
Mobil: 070-5656197
E-mail: birgitta.sjoberg@brinet.nu
Hemsida: www.halsanshander.se

Natasha Moore
Lagman Lekares väg 38, lgh 303
14558 Norsborg
Mobil: 0702-222374
E-mail: balancedbeingstockholm@gmail.com

Ing-Marie Lundgren
Ing-Maries Massage & Hälsa
Bygatan 17
57736 Hultsfred
Mobil: 070-6545542
E-mail: ing-marie.lundgren@telia.com

Anna-Lenas Välbefinnande
Fabriksgatan 1
70210 Örebro
Mobil: 070-4076528
E-mail: anna_lenasvalbefinnande@yahoo.se

Tanja Radulovic
Bondegatan 61
11634 Stockholm
Mobil: 0733-265518
E-mail: tanjaochbetty@gmail.com

Katarina Berglund
Prenergia AB Katarina Berglund Massage & Friskvård
Jungfrugatan 18
64132 Katrineholm
Mobil: 0730-548329
E-mail: info@katarinaberglund.se
Hemsida: www.katarinaberglund.se

Ulrika Ehrnström
Bunkeflostrand Hälsostudio
Nils Månssons väg 5
21836 Bunkeflostrand
Mobil: 0705-718739
E-mail: ulrika20@gmail.com
Hemsida: www.halsostudion.nu

Terese G Mauritsson
Te.Ma.Friskvård
Jönköpingsvägen 107 A
33134 Värnamo
Mobil: 070-7287039
E-mail: tesan2439@gmail.com
Hemsida: www.temafriskvard.se

Hanna Nylander
Glimtens Friskvård
Ydrevägen 32
57591 Eksjö
Mobil: 070-4852427
E-mail: nylander_17@hotmail.com

Estelle Julin
Mazoma AB
Österlånggatan 41
46130 Trollhättan
Mobil: 0709582733
E-mail: estelle@mazoma.se
Hemsida: www.mazoma.se

Emma Fråhn
Hälsoresursen
Brunssgatan 30
55317 Jönköping
Mobil: 0737082272
E-mail: info@halsoresursen.se
Hemsida: www.halsoresursen.se

Felicia Krepper
Vinkelgatan 34
60337 Norrköping
Mobil: 0708-258507
E-mail: felicia.krepper@gmail.com

Elisabeth Petersson
Massageklinik Elisabeth Petersson
Skeppsbron 1
39232 Kalmar
Mobil: 070-8283713
E-mail: elisabeth@massageklinik.se
Hemsida: www.massageklinik.se

Simon Saanum
Saanums Grund & Hälsa
Basunda karlsberg
59046 Rimforsa
Mobil: 0722-148810
E-mail: simonsaanum@hotmail.com

Helen Bergenbrant
Bellens Massage & Friskvård
Vattenverksvägen 2
60336 Norrköping
Mobil: 0705795361
E-mail: bellenvanilj@hotmail.com
Hemsida: www.bellensmassage.com

Sofie Nyeboe
Sofie Nyeboe Massageterapi
Kungsporten 4A
427 50 Billdal (Göteborg)
Telefon: 031938788
Mobil: 0704338788
E-mail: sofie.nyeboe@swipnet.se

Britt Wallin
Britts massage o zonterapi
Karlagatan 26
65223 Karlstad
Mobil: 070-2742415
E-mail: britt.wallin@tele2.se
Hemsida: www.brittszonterapi.se

Per-Olof Nilsson
p.a.u.s Skönhet och Hälsa
Klostergatan 68
58223 Linköping
Telefon: 013-146050
Mobil: 073-7143608
E-mail: peo.nilsson70@gmail.com

Yvonne Gunnebrant Österström
KroppsHarmonY
Skodal Habbestorp 505
38392 Mönsterås
Telefon: 0499-12420
Mobil: 070-3702492
E-mail: skodal@telia.com

Annette Seger
Gnosjö Massage
Kungsgatan 4
33530 Gnosjö
Mobil: 070-6590973
E-mail: annette@gnosjomassage.se
Hemsida: www.gnosjomassage.se

Peter Lindahl
Peter Lindahls Friskvård AB
Platensgatan 8
582 20 Linköping
Mobil: 0702-468685
E-mail: peter_lindahl@telia.com
Hemsida: www.petermassage.se

Anita Petersson
Vrinnevi Massage & Akupunktur
Vrinnevigatan 16
60358 Norrköping
Mobil: 070-5504154
E-mail: anita_petersson@live.se

Pernilla Ahlström
Bra Flyt
Storgatan 64
26331 Höganäs/Helsingborg
Mobil: 0708-342560
E-mail: info@braflyt.com
Hemsida: www.braflyt.com

Joakim Kumlin
Besök Linde AB
Menuettvägen 9
71135 Lindesberg
Telefon: 0581-15712
Mobil: 070-2727063
E-mail: Joakim.kumlin@gmail.com
Hemsida: www.energikallan.se

Kristin Björn
Hälsoteamet
Ringdansens Centrum
60369 Norrköping
Telefon: 011-133386
Mobil: 0733-125036
E-mail: krillan1@live.se
Hemsida: www.halsoteamet.com

Eva-Lotta Sandgren
Odéon massage
Odonvägen 12
59732 Åtvidaberg
Telefon: 012013501
Mobil: 0708513501
E-mail: eva-lotta.sandgren@hotmail.com
Hemsida: www.odeonmassage.se

Anne Mähler
Österåsens Hälsohem
Österås
88191 Sollefteå
Telefon: 0620-57300
E-mail: osterasen.halsohem@lvn.se
Hemsida: www.osterasen.com

Kerstin Selmqvist
KS Massage & Friskvård
Bivägen
33027 Hestra
Mobil: 070-2763081
E-mail: kerstin.selmqvist@tele2.se

Ann-Christina Sporrong
Anki´s Friskvårdsmassage & Floating
Blomstergatan 5
72225 Västerås
Telefon: 021-125734
Mobil: 070-2880051
E-mail: ankis.undra@tele2.se

Thomas Öman
Bergqvist Massage & Friskvård
Bangårdsgatan 6A
58277 Linköping
Telefon: 013137521
Mobil: 0708298112
E-mail: thomas.oman@bergqvistmassage.se
Hemsida: www.bergqvistmassage.se

Maria Tylindh
Djurgårdsgatan 11
58229 Linköping
Mobil: 070-3624111
E-mail: marialinkoping@hotmail.com

Suzanne Moquist
Suzannes Rehab & Massage
John Ericssonsgata 9
112 22 Stockholm
Telefon: 08-6427160
Mobil: 0702888922
E-mail: suzanne.moquist@telia.com
Hemsida: www.suzannesmassage.com

Wiveca Findahl
PW Findahl Healthcare AB
Norrtullsgatan15
11327 Stockholm
Mobil: 0706739668
E-mail: wiveca.pw.findahl@telia.com
Hemsida: www.odenplansnaturhalsa.com

Ann-Marie Hanssen
Ann-Marie Hanssen Kiropraktik
Arendalsgate 12
0465 Oslo
Mobil: +47 41330410
E-mail: kiropraktor.amh@gmail.com

Josefin Doverfors
Rördromsvägen 6
59029 Borensberg
Telefon: 0141-40403
Mobil: 0703-198631
E-mail: josdov@boremail.com

Cecilia Wetterhall
Fårhusvägen 14
58666 Linköping
Mobil: 0736-598644
E-mail: ceciliawetterhall@yahoo.se

Linnea Gelfgren
Lika Sens
Kaptensgatan 25A
59132 Motala
Mobil: 0709-845807
E-mail: linnea@likasens.se
Hemsida: www.linneagelfgren.se

Kjell Kronståhl
Touch massage & hälsa
Sevedegatan 45
59837 Vimmerby
Mobil: 0706534832
E-mail: kjell@touchvimmerby.se
Hemsida: www.touchvimmerby.se

Katarina Berglund
Prenergia AB Katarina Berglund Massage & Friskvård
Fristanstorget 4
632 20 Eskilstuna
Mobil: 0730-548329
E-mail: info@katarinaberglund.se
Hemsida: www.katarinaberglund.se

Elin Wallin
elwan
S:t Larsgatan 43A
58224 Linköping
Mobil: 070-3116061
E-mail: elin.wallin@gmail.com
Hemsida: www.elwan.se

Sofie Karlsson
Worldclass Linköping
St Larsgatan 3
58224 Linköping
Telefon: 013-104610
Mobil: 0761-706601
E-mail: sofie.karlsson@worldclass.se

Maria Edlund
Ias Kroppsterapi
Ulaxgatan 9
59132 Motala
Mobil: 0708-702753
E-mail: medek@telia.com

Henric Bjuveus
MassageKraft Väst
Biaredsvägen 91
43963 Frillesås
Telefon: 0340-654201
Mobil: 0763-114795
E-mail: henric@massagekraftvast.se
Hemsida: www.massagekraftvast.se

Majvor Solgren
Solgren Massage & Friskvård
Oskarsgatan 66
57730 Hultsfred
Telefon: 0495-10004
Mobil: 0704-333261
E-mail: solgren@hotmail.com

Jan-Olov Dahlén
Rådmansgatan 60
60243 Norrköping
Mobil: 0733-748437
E-mail: j.dahlen80@gmail.com

Catarina Claeson
Skolvägen 4, lgh 1112, c/o Cederwall
12132 Enskededalen
Mobil: 073-6873994
E-mail: catarina_claeson@yahoo.com

Charlotte Palmrot
Rörelsemassage o Hälsa
Järnvägsgatan 11
33133 Värnamo
Mobil: 070-5861919
E-mail: lotta@rorelsemassage.se
Hemsida: www.rorelsemassage.se

Jennie Malmström
Bergqvist Massage & Friskvård
Bangårdsgatan 6A
58277 Linköping
Telefon: 013-137506
Mobil: 0708-569892
E-mail: jennie.malmstrom@bergqvistmassage.se
Hemsida: www.bergqvistmassage.se

Annelie Salander
Musculus
Strandgatan 26
95233 Kalix
Telefon: 092313462
Mobil: 0705581118
E-mail: info@musculuskalix.se
Hemsida: www.musculuskalix.se

Bertil Brogeland
Brogelands Massage & Friskvård
Sunnanvindsvägen 61
46159 Trollhättan
Telefon: 0520-17432
Mobil: 0706-424686
E-mail: bertil@bmof.se
Hemsida: www.bmof.se

Kristina Cederstam Lundqvist
Kristinas Massage
Dalagatn 3
64632 Gnesta
Telefon: 015812994
E-mail: kristina6@telia.com
Hemsida: www.kristinasmassage.se

Eva Franzén
Edda Massagepraktik
Centrumvägen 6
74731 Alunda
Mobil: 0762336519
E-mail: web@ateljeedda.se
Hemsida: www.eddamassage.se

Margareta Olenmark
Massageterapeut
Poppelgatan 21
23435 Lomma
Mobil: 0704942067
E-mail: olenmark@telia.com
Hemsida: www.olenmark.se

Lena Hessel
Grodprinsens Massage
Skogslyckegatan 9
58727 Linköping
Mobil: 0705-843180
E-mail: lena.hessel@comhem.se

Marina Thorebring
Marinas Massage & Friskvård
Mobil: 0733-145760
E-mail: marinasmassage@gmail.com

Lina Källkvist
Stjärnkliniken
Repslagaregatan 19
58222 Linköping
Telefon: 013139595
Mobil: 073-5025952
E-mail: lina@citykliniken.com
Hemsida: www.stjarnkliniken.se

Sonny Svensson
Sonnys Massage & Reflexologi
Kyrkogatan 15
Karlshamn
Telefon: 0730583887
E-mail: SonnysMassage@swipnet.se
Hemsida: www.reflexologen.nu

Solveig Kalliomäki
M-M, Massage o Muskelbehandling
Skörbyhöjden 32
74641 Bålsta
Mobil: 073-7070576
E-mail: skalliomakis@yahoo.se

Lena Larsson
Muskelrep Massage o Personlig träning
Importgatan 10-12
60228 Norrköping
Mobil: 070-2292851
E-mail: muskelrep@gmail.com

Birgitta Lundberg
Gittans Massage & Friskvård
Skönbergagatan 8
61430 Söderköping
Mobil: 0709688859
E-mail: gittansmassage@gmail.com
Hemsida: www.gittansmassage.se

Ann-Marie Hanssen
Ann-Marie Hanssen Kiropraktik
Jag kommer hem till Dig
79433 Orsa
Mobil: +47 41330410
E-mail: kiropraktor.amh@gmail.com

Carina Plomén
Plomén friskvårdsmassage
Storgatan 4
615 30 Valdemarsvik
Mobil: 0705-163738
E-mail: carinaplomen@gmail.com
Hemsida: www.plomen.com

Carl-Johan Ringholt
Kalles massage & friskvård
Enbärsstigen 6
61691 Åby
Mobil: 0703124555
E-mail: info@kallesmassage.se
Hemsida: www.kallesmassage.se

Yvonne Mårten
Hälsa & Friskvård
Våmhusvägen 296, Bonäs
79295 Mora
Telefon: 0250-34170
Mobil: 076-8286683
E-mail: yvonne.marten@telia.com

Karin Henricsson
Kolibri massage & friskvård
Bagaregatan 37 (inne på Nagelbaren)
61130 Nyköping
Telefon: 0155-288720
Mobil: 0706-358398
E-mail: karin@kolibrifriskvard.se
Hemsida: www.kolibrifriskvard.se

Yvonn Larsson
YVONN ekomassören
Skillinge 698
86035 Söråker
Mobil: 070-2395033
E-mail: lunkan_60@hotmail.com

Emma Fråhn
Hälsoresursen
Brunnsgatan 30
55317 Jönköping
Mobil: 0737082272
E-mail: info@halsoresursen.se
Hemsida: www.halsoresursen.se

Christine Kruuse af Verchou
Syavägen 1
59595 Mjölby
Mobil: 0709-796547
E-mail: kickikruuse@outlook.com

Bertil Brogeland
Brogelands Massage & Friskvård
Långesandsvägen 3
45295 Strömstad
Telefon: 0520-17432
Mobil: 0706-424686
E-mail: bertil@bmof.se
Hemsida: www.bmof.se

Andreas Svedling
Smedstuguplan 7C
60213 Norrköping
E-mail: andreassvedling@gmail.com

Erik Strängfors
Hudvis
Göran dyks gata 1
58224 Linköping
Mobil: 0705-449193
E-mail: erik@esinmotion.se
Hemsida: www.esinmotion.com

Martin Hammar
Hammar Massage & Hälsa
Himnavägen 151
58565 Linghem
Mobil: 073-4343900
E-mail: martin@hammarmassagehalsa.se
Hemsida: www.hammarmassagehalsa.se

Britt-Marie Hellqvist
Kroppsharmoni Bitte´s Friskvård o Massage KB
Poppelgatan 2
59135 Motala
Telefon: 014152996
Mobil: 0703090600
E-mail: bitte@kroppsharmoni.eu
Hemsida: www.kroppsharmoni.eu

Maria Skarin
Mias Massage & Friskvård
Friskis&Svettis Lundbladsvägen 6
63249 Eskilstuna
Mobil: 0763132259
E-mail: miasmassage@therapist.net
Hemsida: www.miasmassage.com

Lena Bergström
Kronbackavägen 7
60209 Norrköping
Mobil: 0708-401238
E-mail: l.woldmar@telia.com

Ann-Gerd Fredriksson
Erector Ann-Gerd Fredrikssons massage
Storgatan 28
57751 Silverdalen
Telefon: 0495-40346
Mobil: 070-2091023
E-mail: ann-gerd.fredriksson@hotmail.se
Hemsida: www.erector.se